Bezhotovostní půjčka od Provident

bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident

Mezi známé finanční produkty patří bezhotovostní půjčka od Provident, která úspěšně konkuruje bankám. A také ostatním nebankovním nabídkám na poskytnutí finančních prostředků. Z toho důvodu jsme se rozhodli, že vám půjčku představíme a zrekapitulujeme její hlavní výhody, nevýhody, uvedeme názory klientů a o jaké peníze vlastně můžete požádat a za jakých podmínek. Nezapomněli jsme ani na krátké uvedení a vyhodnocení toho, o čem se v souvislosti s Providentem nejvíce diskutuje na internetu.

Proč si půjčit u Providentu – 6 hlavních výhod bezhotovostní půjčky

 • Půjčka nejenom bankovním převodem – nebankovní společnost Provident patří k několika málo firmám, jenž poskytují rychlé půjčky nejenom prostřednictvím bezhotovostního bankovního převodu. Ale i v hotovosti, tedy tzv. na ruku a záleží jenom na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.
 • Není vyžadován ručitel a ani zástava nemovitosti – navzdory tomu, že maximální půjčka nepatří mezi nejnižší (jedná se o částku 80 000 Kč). Přesto nepotřebujete ručitele a nemusíte dávat vaši nemovitost nebo pozemek do zástavy.
 • Dokonalá péče – o zájemce se stará obchodní zástupce Providentu, který mu doveze smlouvu o zápůjčce k podpisu a je schopen s ním probrat jeho dotazy. Přičemž k perfektní péči o zákazníka patří i možnost předávat splátky v hotovosti v pravidelných intervalech. Navíc si pro ně pracovník společnosti může přijet. rychlá půjčka online
 • Nabídka pojištění – každý klient ve věku 60 – 78 let může využít pojištění proti neschopnosti splácet, které je ovšem omezeno částkou 20 000 Kč. Je aktivováno v případě, že dlužník zemře následkem úrazu. Dále je možné získat pojištění asistence při úrazu a jiném vážném onemocnění, jehož roční limit plnění činí 5 000 Kč.
 • Lékařská asistence – znovu pro klienty ve věku 60 -78 let je připravena 24 hodinová telefonická možnost konzultovat svoje zdravotní problémy se zdravotní sestrou nebo lékařem.
 • Týdenní splátky – u půjčky Provident jsou splátky nastaveny 1x týdně, což je poměrně velká výhoda, když si uvědomíte, že se jedná o lepší rozložení výdajů v porovnáním se splátkami například 1x měsíčně. Díky čemuž se snižuje riziko, že si na platbu zapomenete nebo nedokážete našetřit peníze.

Nevýhody půjčky od Provident: bezhotovostní půjčka od Provident

 • 48 hodin na poskytnutí půjčky – jestliže potřebujete půjčku v horizontu desítek minut nebo maximálně několika hodin, u Provident zřejmě neuspějete, jelikož jejich všeobecné podmínky garantují poskytnutí finančních prostředků do 48 hodin.
 • Musíte mít trvalý příjem – každý zájemce o půjčku musí doložit pravidelný příjem za uplynulé 3 měsíce, což může být pro některé klienty komplikace. Ovšem nikoliv neřešitelná situace, jelikož konkurence nespí a existují půjčky, kdy není potřeba dokládat trvalý příjem.

O čem zájemci o bezhotovostní půjčku Provident na internetu nejvíce diskutují

Tématem číslo 1 je přístup Provident k vymáhání dluhů, tedy pohledávek z titulu půjček a úroků, které jsou po splatnosti a jenž dlužníci neřeší. Tato skupina dlužníků si často stěžuje, že je Provident ve svém přístupu velmi aktivní a hodně rychle se tak dostávají do problémů kvůli nesplaceným závazkům, přičemž mezi způsoby vymáhání patří telefonický, písemný i osobní kontakt prostřednictvím obchodního zástupce společnosti a pokud ani to nepomůže, může být pohledávka za dlužníkem poskytnuta třetí straně, což znamená další poplatky, sankce a hlavně rychlou exekuci. půjčka bez nahlížení do registru

Pokud se nad výše uvedeným férově zamyslíme, domníváme se, že je zcela přirozené, když věřitel vymáhá svoje pohledávky všemi dostupnými prostředky v souladu se zákonem. Proto nelze tento postup nikterak dehonestovat. Navíc platí, že jestliže se klient Providentu dostane do složité ekonomické situace, ve které není schopen dostát splátce dluhu. Měl by k tomu přistoupit aktivním způsobem a neprodleně kontaktovat nebankovní společnost, se kterou se dohodne na prodloužení nebo změně splátky. A tím se vyhne problémům spojeným s vymáháním dluhu.

Názory klientů na půjčku od Provident

Magdaléna, 24 let, České Budějovice

Půjčky od Providentu jsem se po přečtení diskusí na internetu docela obávala, ale po několika telefonických hovorech se zaměstnanci společnosti. Důsledném prostudování všech podmínek jsem se rozhodla o peníze požádat. Uspěla jsem a obdržela půjčku 30 000 Kč, kterou pravidelně splácím a zatím se nevyskytl jediný problém. pujcka bez registru

Antonín, 42 let, Šumperk

V naší lokalitě, kde bydlíme, je docela složité najít práci a protože mi hrozilo propuštění, tak jsem se rozhodl, že spustím internetový obchod. Na jeho pořízení jsem měl našetřené peníze, ale abych byl konkurenceschopný, bylo nutné nakoupit alespoň základní zboží na sklad a k tomu jsem potřeboval další finanční prostředky. Rozhodl jsem se to risknout a půjčil si od Providentu ještě v době, kdy jsem mohl doložit svoje příjmy. Eshop se chytl a vydělává mi. Takže nemám žádné problémy se splácením a jsem s půjčkou Provident plně spokojený.

Pavlína, 36 let, Mariánské lázně

Provident jsem si vybrala na doporučení od kamarádky a vše probíhalo bez problémů do doby, než jsem přišla o zaměstnání a najednou jsem nemohla splácet. Ze začátku jsem se s nimi domluvila na změně splátek, ale postupně se ukázalo, že ani ty nejsem schopna zaplatit. Začalo docela složité období, které jsem nakonec musela vyřešit tím, že jsem si vzala jinou půjčku u konkurence a Provident zaplatila. Ale díky tomu se mi půjčka prodražila.

AKCE – nebankovni pujcky bez nahlizeni do registru

Co bezhotovostní půjčka Provident nabízí

Požádat můžete o jakoukoliv částku v rozmezí 4 000 Kč – 80 000 Kč. Přičemž doba splatností má 3 možné varianty, 45, 60 a 100 týdnů. Jak jsme zmínili již ve výhodách, můžete se rozhodnout. Zda vám budou peníze poslány na bankovní účet nebo vám je doručí obchodní zástupce společnosti v hotovosti. Vše trvá nejdéle 48 hodin od podání žádosti. Samotná půjčka je bezúčelová. Tedy nemusíte uvádět důvody proč nebo na co si půjčujete a nepotřebujete ručitele ani nemovitost do zástavy.

Co musí žadatel o půjčku splňovat

 • věk nejméně 18 let – plnoletost
 • platný doklad totožnosti
 • trvalé bydliště v České republice
 • pravidelný příjem za uplynulé 3 měsíce (nutno doložit potvrzením)

Bezhotovostní půjčka od Provident shrnutí

Jak jste se mohli sami přesvědčit, bezhotovostní půjčka od Provident patří mezi seriózní nabídky. Ovšem jestli je tou nejlepší volbou přímo pro vás se musíte rozhodnout sami a my doufáme, že vám k tomu námi uvedené informace pomůžou. Jestliže dospějete k rozhodnutí, že o peníze požádáte, můžete to provést online prostřednictvím internetového formuláře.

Sjednat půjčku

Be Sociable, Share!