1. Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?
Pro získání půjčky je potřeba splnit pouze jednu jedinou podmínku. A tou je věk žadatele o půjčku. Věk se musí pohybovat mezi 20 a 75 lety. Samozřejmostí je pak splacení všech předchozích půjček u poskytovatele půjčky.

2. Kolik si mohu půjčit peněz?
Půjčka je poskytována od 500 do 10 000 Kč. V závislosti na vašich potřebách a finančních možnostech. Volba velikost půjčované částky je ale vždy jenom na vás.

3. Mohu si půjčku prodloužit?
Ano. Půjčku je možné nechat si prodloužit bez akýkoliv problémů. Navíc k prodloužení se váže nízký poplatek, takže pokud nemáte nyní dostatek peněz, rozhodně je výhodnější si půjčku prodloužit než se dostat do finančních problémů.

4. Mohu získat více než jednu půjčku?
Ne. Spoločnost poskytuje jedné fyzické osobě vždy maximálně jednu půjčku do velikosti 10 000 Kč.

5. Kdy obdržím schválenou půjčku na svůj účet?
Po schválení žádosti obdržíte půjčku buď tentýž den, nebo v den následující. Vyřízení celé transakce je skutečně pouze otázkou hodin a nikoliv dnů. Peníze tak můžete mít skutečně obratem a záleží pouze na bance, které jsou peníze převáděny.

6. Do kdy musím půjčku splatit?
Standardní splatnosti půjček jsou 7, 14 nebo 21 dnů. Samozřejmostí je ale možnost prodloužit si půjčku a získat tak další dni ke splácení půjčky.

7. Jak a kde mohu půjčku splatit?
Po vyplacení peněz vám přijdou i údaje, kdy a jak je potřeba základní půjčku splatit. Tam jsou uvedeny všechny informace a detaily, které potřebujete vědět pro splacení dané půjčky. Hlavní je uvedení variabilního symbolu, aby se platba správně spárovala v systému.

8. Jak zažádat o půjčku?
Získání půjčky je velice snadné. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webu nebo zaslat SMS v předem definovaném tvaru a o všechno ostatní se už postará poskytovatel půjčky.

  • Vyplnění online formuláře

Prvním krokem pro získání půjčky je vyplnění jednoduchého online formuláře. Do toho uvedete velikost požadované půjčky a formu splácení. Půjčit si můžete až 10 000 Kč a to a na 30 dní. Samozřejmostí je možnost prodloužení půjčky. Do formuláře vyplníte vaše iniciály a kontaktní informace. Vyberete si, jestli chcete peníze zaslat poštou nebo na účet. A také formu zaslání údajů pro splacení půjčky (pošta, SMS, email). Je to jenom na vás a Ferratum půjčka vám vyjde vstříc.

  • Kontaktování od poskytovatele půjčky

Po vyplnění a odeslání formuláře se vám obratem ozve poskytovatel půjčky a sdělí vám, jestli půjčku získáte či nikoliv. Operátor vám do telefonu rád zodpoví vaše otázky a vysvětlí celý následující proces. Můžete se zeptat na cokoliv a určitě svou odpověď dostanete. Transparentnost je totiž základem správní půjčky.

  • Zaslání peněz

Po potvrzení půjčky se už můžete těšit na svoje peníze. Peníze vám přijdou buď na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou. Bankovním převodem máte samozřejmě peníze doma daleko dříve, ale vždy záleží na požadavcích žadatele o tuto mimořádně výhodnou půjčku.