Proces žádání o SMS půjčku

Proces žádání o SMS půjčku

Proces žádání o SMS půjčku

Zde si popíšeme samotný proces, při kterém žádáte o rychlou SMS půjčku (u většiny společností je tento proces stejný či funguje na stejném principu)

1.     Vyberete si výši půjčky a délku splácení

Hned v prvním bodě si zvolíte výši půjčky a počet dní, na které si chcete určitý obnos vypůjčit. Při první žádosti budete většinou muset zadat Vaše jméno, rodné číslo a číslo mobilního telefonu atd. Pro získání půjčky potřebujete splňovat několik požadavků – musíte být občanem České republiky, být ve věku 20 – 65 let a nesmíte být v prodlení s Vašimi úvěry.

Následně se dostanete na závěrečnou část procesu, kde se Vám vygeneruje potřebný kód, který pomocí SMS zašlete na uvedené číslo.

2.     Rozhodnutí

Po obdržení SMS žádosti o půjčku firma obratem rozhodne, zda vám půjčku poskytne. Po rozhodnutí obdržíte SMS s odpovědí a v případě schválení rychlé půjčky budou peníze na vašem bankovním účtu během 30 minut (záleží na Vaši bance) nebo do 3 pracovních dní poštovní poukázkou.

Nesedí vám sms půjčka?

Pokud se vám nezamlouvají parametry sms půjčky můžete požádat i o jiné online půjčky. Lze získat až 300 000 Kč bez náhledu do registru a nutnosti mít nějakého ručitele. O tyto nebankovní půjčky nejčastěji žádají klienti, kteří potřebují rychlou finanční pomoc.

Také můžete využít: půjčka bez doložení příjmu do 10 000 Kč. Aby jste tuto půjčku získali tak toho opravdu příliš nepotřebujete. Obvykle není nutný ani výpis z účtu nebo výplatní pásky. Musíte být občanem České republiky, bankovní účet, email, mobilní telefon a platný op. O výsledku žádosti se dozvíte do několika minut od podání. Čekejte hovor také můžete být kontaktován/a na email. V tomto případě zkontrolujte i složku spam.

Proces žádání o SMS půjčku

Je velmi jednoduchý a rychlý věříme, že pro vás nebude nic těžkého a takovouto půjčku požádat. Pokud by jste měli i přesto problémy se žádostí obraťte se přímo na poskytovatele, který vám jistě pomůže.

Be Sociable, Share!