Zaplo půjčka podvod?

Zaplo půjčka podvod

Zaplo půjčka podvod?

Je Zaplo půjčka podvod? Otázky podvodnosti půjček a jejich poskytovatelů je v současnosti velmi oblíbeným a častým tématem spojeným hlavně s poskytovateli nebankovních půjček. Mezi nebankovní společnosti patří i společnost Zaplo Finance s. r. o., která je řazena mezi nejznámější nebankovní společnosti poskytující rychlé a krátkodobé půjčky.

I Zaplo půjčka musí čelit mnohým spekulacím, zdali se jedná, či nejedná o podvod. Pojďme se tedy společně podívat, zdali je Zaplo půjčka podvod, či nikoliv.

Abychom si tuto otázku mohli zodpovědět, měli bychom si Zaplo půjčku představit a poukázat i na jednotlivé aspekty, které by mohli o podvodnosti půjčky nasvědčovat.

Prověřování půjčky

Při prověřování půjčky Zaplo si určitě prostudujte tak zvané černé listiny, na kterých jsou uváděny veškeré podvodné společnosti a jejich půjčky. Co se týče půjčky Zaplo, při jejím ověřování, zjistíte, že Zaplo půjčka není uvedena na žádné černé listině, tzv. „black list“.

V první řadě si však nezapomeňte půjčku prověřit na internetových stránkách samotné společnosti. V případě, že na stránkách společnosti nenajdete všechny důležité informace, které byste potřebovali o půjčce vědět, neváhejte zavolat na infolinku společnosti Zaplo Finance s. r. o. Na infolince vám odpoví na všechny vaše dotazy a vy si tak budete moci udělat kompletní obrázek o této společnosti a o jejich půjčce.

Verifikační poplatek – Zaplo půjčka podvod

Mnohým se zdá být velmi podezřelý verifikační poplatek ve výši 1 Kč, který musíte zaplatit před získáním peněz a který slouží pouze k ověření vaší osoby a vašeho bankovního účtu. To je ovšem nesmysl – verifikační poplatek zajistí správou identifikaci vašeho účtu a odstraní riziko, že by byly peníze odeslány někomu jinému – slouží tedy především pro vaši bezpečnost.

Zkušenosti klientů

Při prověřování půjčky ihned si nezapomeňte pročíst i zkušenosti klientů. Na druhou stranu záleží jen na vás, co si ze zkušeností klientů odnesete a jaký názor si na půjčku uděláte. Často totiž negativní zkušenosti vycházejí z vlastního neprověření společnosti.

Představení Zaplo půjčky

Všechny níže uvedené informace vycházejí z oficiální stránky společnosti Zaplo Finance s. r. o., kde si je sami můžete ověřit. Zaplo půjčka je rychlou krátkodobou půjčkou, která je poskytována nebankovní společností Zaplo Finance s. r. o. Tato společnost je členem ANPÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních půjček) a poskytuje rychlé půjčky v mnoha evropských zemích (mimo Českou republiku i ve Španělsku, Skandinávských zemích, Rusku, atd.).

Díky Zaplo půjčce si můžete půjčit částku v rozmezí od 1 000 Kč do 15 000 Kč na dobu od 7 do 30 dní. Výše úvěru však závisí na tom, o kolikátou půjčku se jedná. Pokud jste například zcela novým žadatelem a žádáte o vaši první půjčku od společnosti Zaplo, můžete získat částku do 8 000 Kč. První půjčka je navíc při včasném a řádném splácení poskytována zdarma, není tedy spjatá s žádným úrokem či poplatkem. S druhou půjčkou můžete získat částku přesahující 8 000 Kč. Maximální výše druhého úvěru však může dosáhnout jen 10 000 Kč. Třetí úvěr může přesáhnout 10 000 Kč a jeho maximální výše je omezena částkou 12 500 Kč. Částku nad 12 500 Kč získáte až při čtvrtém úvěru.

Půjčku si můžete sjednat prostřednictvím online formuláře umístěného na webových stránkách společnosti. Po vyřízení žádosti vám budou peníze vyplaceny na bankovní účet.

Výhody půjčky Zaplo

Půjčka Zaplo poskytuje celou řádku výhod, mezi které patří například možnost online sjednání a rychlého vyřízení prostřednictvím internetového formuláře. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a peníze můžete mít na svém účtu již do 15 minut od schválení půjčky.

Nespornou výhodou, kterou se Zaplo výrazně odlišuje od jiných půjček je to, že první půjčka až do výše 8000 Kč je poskytována zdarma.

Mezi další výhody patří i to, že společnost nevyžaduje doložení příjmů. Půjčka je poskytována bez ručitele a bez uvádění účelu půjčky. Není spojena s žádnými skrytými poplatky a můžete ji předčasně splatit bez poplatků a sankcí. rychlá půjčka

Nevýhody půjčky Zaplo

Mezi hlavní nevýhody Zaplo půjčky bývá řazena její vysoká úroková sazba. Ta je však pro nebankovní půjčky typická a u Zaplo půjčky je zcela srovnatelná s konkurenčními poskytovateli. Když si uvědomíte, že se jedná o půjčku na krátkou dobu lze si snadno spočítat (pomocí kalkulačky na webu Zaplo), že částka, kterou na úrocích zaplatíte není zdaleka tak vysoká, jak by se na první pohled mohlo zdát a v případě první půjčky je dokonce nulová.

Závěr: Je Zaplo půjčka podvod?

Odpověď na otázku, zdali je Zaplo půjčka podvod, či nikoliv, zní „není“. Ať už jsou podmínky půjčky takové, jaké jsou, neskrývají žádné znaky podvodnosti. Půjčka splňuje veškeré zákonné podmínky a je tedy férovou nabídkou, díky které si mohou půjčit i lidé, jimž by banky nepůjčily. Pokud jste Zaplo půjčku ještě nevyužili, určitě doporučujeme využít její první půjčku zdarma – nezaplatíte navíc ani korunu.

Chci získat půjčku

Be Sociable, Share!